redakcja@terazgorlice.pl

Ola Gurba i Michał Wójcik na podium zawodów narciarskich w Kluszkowcach

Bardzo dobrze rozpoczęli start w I edycji Ligi Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego zawodnicy Magura Ski Team. W zawodach, które odbyły się 9 stycznia w Kluszkowcach, Ola Gurba i Michał Wójcik wywalczyli brązowe medale.

Ola Gurba na stoku - fot. Facebook

Ola Gurba na stoku – fot. Facebook

W kategorii juniorek 1996-98 Ola Gurba z Męciny Wielkiej (KN Magura P&P) uzyskała w swoim przejeździe czas 0:35.74, ustępując zwyciężczyni Zofii Stelmach (Sport Szok) 1.11 sekundy. Srebrny medal wywalczyła Paula Tylek (Narciarnia Nowy) z czasem 0:34.90.

Trzecie miejsce i brązowy medal w kategorii juniorów 1996-98 uzyskał Michał Wójcik z Wysowej (KN Magura P&P), który trasę zjazdu przejechał w czasie 0:34.25. Wygrał Antoni Szczepanik (0:32.50), a na drugim miejscu uplasował się Wojtek Gurgul (0:34.07) – obaj z klubu Sport Szok.

Podczas zawodów w Kluszkowcach dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Magura Ski Team. Weronika Gazda zajęła 4 miejsce tuż obok podium, a w pierwszej 10 uplasowali się jeszcze Zuzia Ignar (6 miejsce) i Gabrysia Gurba (10 miejsce). Wszystkim gorlickim narciarzom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!