redakcja@terazgorlice.pl

W Barcicach cenny remis piłkarzy GKS Glinik Gorlice

Piłkarze GKS Glinik Gorlice zremisowali 2:2 z LKS Barciczanką Barcice w meczu wyjazdowym 8. kolejki. Pojawiła się nadzieja na lepszą grę, ale gorliczanie nadal z dorobkiem 5 pkt zajmują ostatnie miejsce tabeli małopolskiej IV ligi (wschód).

barciczanka_glinikZawodnicy Glinika pierwszą bramkę stracili już w  22 minucie po celnym strzale Marka Nowaka. Kwadrans później Dariusz Bałut zdobył bramkę wyrównującą i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W 70 minucie drugiej połowy Krystian Baran podwyższa wynik na 2:1 dla Glinika. Niestety, w 82 minucie Grzegorz Banaszek fauluje w polu karnym i otrzymuje za to zagranie czerwoną kartkę, a gospodarze bez litości wykorzystują rzut karny, ustanawiając ostateczny wynik na 2:2.

Jakby nie patrzeć, to pierwszy punkt drużyny z ul. Sienkiewicza zdobyty pod wodzą nowego trenera Sebastiana Szurka. Przypomnijmy, że decyzją Zarządu GKS „Glinik” Gorlice z dniem 4 września 2014 roku dotychczasowy trener Janusz Kapuściński, z którym drużyna rozpoczęła sezon, przestał pełnić swoją funkcję. A za tydzień szansa na kolejne punkty, czyli spotkanie u siebie z GKS Drwinia zajmującym obecnie trzecią pozycję tabeli. Łatwo więc nie będzie, ale liczymy na komplet punktów. Początek meczu w sobotę 27 września o godz. 15.00. Zapraszamy i powodzenia!

Informacje i grafika: gksglinik.pl