redakcja@terazgorlice.pl

Gorlice zwycięzcą III edycji Turnieju Miast zumi.pl

Znamy już wyniki III edycji Turnieju Miast zumi.pl. Zwyciężyły Gorlice! Na nasze miasto głosowały 6134 osoby.

GorlicePo weryfikacji wyników i różnych zawirowaniach okazało się, że mieszkańcy Gorlic wywalczyli dla swojego ukochanego miasta nie tylko 1. miejsce, ale również nagrodę w wysokości 200 tys. zł oraz 50 tys. za największą liczbę głosów oddanych na miasto. Na oficjalnym facebokoowym profilu Gorlic wielka radość i podziękowania:

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję. Dyrektorom i nauczycielom którzy promowali konkurs wśród uczniów, pracownikom Urzędu, Radnym Rady Miasta, Markowi Podrazie który ogromnie włączył się w akcje, był z nami w ciągłym kontakcie, z którym obmyślaliśmy kolejne akcje promujące i zachęcające do głosowania oraz oczywiście każdemu z 6134 osób którzy wysłali swojego maila i oddali jakże ważny głos. Zapewniamy że zrobimy wszystko żeby te pieniądze wydać jak najlepiej aby o Gorlicach dowiedziało się jak najwięcej osób w Polsce.

Zwycięzcy turnieju miast:

  1. Gorlice – 6134 głosy (21,390%)
  2. Węgorzewo – 2439 głosów (20,918%)
  3. Łosice – 1355 głosów (18,933%)

Podobne wpisy

  1. ROCH Odpowiedz

    Gorliczanie pokazali klasę. Bez głupiego politykowania potrafimy się jednoczyć dla naszego miasta. Brawa dla osób, które mocno zaangażowały się w tym turnieju miast. To też Wasze zwycięstwo!

Skomentuj

Pin It on Pinterest