redakcja@terazkromer.pl

W Boże Narodzenie pożar w Strzeszynie

Opublikowano 26 grudnia 2015
Napisał:
odsłon: 910

W Boże Narodzenie (25 grudnia) w Strzeszynie (gmina Biecz) wybuchł pożar w kotłowni w jednym z domów. Właścicielce domu udzielono pomocy medycznej.

kotlownia_3Do zdarzenia doszło po godz. 15. Do akcji gaśniczej wyjechali strażacy PSP z Gorlic, miejscowi ratownicy-ochotnicy i strażacy OSP z Biecza, Binarowej i Klęczan. Na miejscu okazało się, że pożar wybuchł w kotłowni domu, a w budynku panuje duże zadymienie. Strażacy podali tlen właścicielce domu, która źle się poczuła. Kobieta ostatecznie trafiła pod opiekę zespołu medycznego karetki Pogotowia Ratunkowego, który również wziął udział w akcji.

Pożar w Strzeszynie szybko został opanowany.

Źródło: Sądeczanin.info; Fotografia ilustracyjna

Podobne wpisy

Skomentuj